Klimczak Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Klimczak sp. z o.o. praca

Wrzosowa

Witajcie w świecie Klimczak Sp. z o.o., gdzie pasja do motoryzacji spotyka się z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasza podróż rozpoczęła się 28 stycznia 2003 roku w malowniczym Wrzosowa, gdzie zbudowaliśmy fundamenty firmy, która dziś z dumą zatrudnia ponad 250 wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy zespołem, który każdego dnia stawia na pierwszym miejscu pełną satysfakcję naszych klientów, oferując im niezawodne i kompleksowe usługi naprawy oraz obsługi samochodów.

Nasza misja to nie tylko naprawa aut, ale przede wszystkim budowanie trwałych relacji z klientami na fundamencie profesjonalizmu, rzetelności i nieustannej dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal. Wierzymy, że to właśnie te wartości wyróżniają nas na rynku i pozwalają nam na ciągły rozwój.

W naszej ofercie znajdziecie szeroki zakres usług, od napraw mechanicznych, przeglądów okresowych, po zaawansowaną diagnostykę komputerową i specjalistyczną naprawę samochodów elektrycznych. Dbamy o to, aby nasz serwis samochodowy był miejscem, gdzie każdy samochód odzyska swoją świetność dzięki doświadczonemu zespołowi mechaników, którzy wykorzystują najnowsze narzędzia i technologie.

Jesteśmy dumni z naszego bogatego doświadczenia i zaangażowania, które przekładają się na wysoką jakość usług. To właśnie one są naszym konkurencyjnym atutem, który pozwala nam nieustannie podnosić poprzeczkę w branży motoryzacyjnej.

Zapraszamy do doświadczenia naszej pasji i profesjonalizmu. W Klimczak Sp. z o.o. Twój samochód jest w dobrych rękach, a Ty – naszym najważniejszym partnerem na drodze do doskonałości.

Klimczak Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Klimczak Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Klimczak Sp. z o.o.

Mapa Klimczak Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Klimczak Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Myjni Samochodowej

    • Wrzosowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Do obowiązków pracownika należy:

      • przygotowywanie nowych samochodów do pierwszego wydania klientowi,
      • ręczne i mechaniczne czyszczenie samochodów po ich naprawie serwisowej i blacharsko-lakierniczej,
      • pranie tapicerek,
      • odkurzanie wnętrz samochodów,
      • czyszczenie kokpitów
      • ceramika powłoki lakierniczej

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. B – czynnie
      • kultura osobista
      • umiejętność pracy w zespole
      • uprzejmość, uczynność
      • dokładność, sumienność, samodzielność
      • sprawność fizyczna, szybkość w działaniu
      • dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • bardzo wysoką organizację pracy wg standardów Mazda
      • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym
      • możliwości rozwoju zawodowego
      • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
      • szkolenia
  • Elektromechanik samochodowy

    • Wrzosowa

      • Naprawa i obsługa pojazdów zgodnie z wytycznymi i technologią naprawy producenta pojazdów,
      • Dokonywanie diagnostyki, przeglądów, napraw,
      • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowaniem działań prewencyjnych w celu ich eliminowania,
      • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych samochodów,

      Wymagania

      • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zakresie budowy i naprawy pojazdów,
      • Znajomość budowy i technologii napraw pojazdów osobowych,
      • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku (mile widziane w ASO),
      • Znajomość obsługi komputera oraz serwisowych urządzeń diagnostycznych,
      • Chęć rozwijania własnych umiejętności,
      • Umiejętność pracy w zespole,
      • Dokładność, sumienność, samodzielność, szybkość w działaniu,
      • Gotowość do pracy w systemie dwu-zmianowym,
      • Prawo jazdy kat B.

      Oferujemy

      • Ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - autoryzacja Mazda,
      • Zatrudnienie na umowę o pracę,
      • Motywujący i konkurencyjny system wynagrodzeń,
      • Pakiety szkoleń,
      • Stabilność zatrudnienia,
      • Możliwości rozwoju zawodowego.

Pracodawcy w Wrzosowej