Stammar Prim S.C.

Stammar Prim S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Stammar Prim S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stammar Prim S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Stammar Prim S.C. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Stammar Prim S.C. - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi biurowej

    • Września
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - obsługa poczty elektronicznej i tradycyjnej;
      - kontrola obiegu dokumentów;
      - prowadzenie akt osobowych;
      - kontrola ewidencji czasu pracy pracowników oraz urlopów pracowniczych;
      - przygotowywanie list obecności i skierowań na badania;
      - przygotowywanie list płac;
      - sporządzanie dokumentów do ZUS;
      - praca z programem Płatnik;
      - działania marketingowe w zakresie sprzedaży mieszkań;
      - telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientami;
      - wystawianie ofert sprzedaży mieszkań;
      - inne prace zlecone przez przełożonego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność,obsługa klienta, dokładność, obowiązkowość, zaangażowanie i inicjatywa własna
      • Inne wymagania: - znajomość pakietu Microsoft Office - mile widziana obsługa programu Płatnik

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrześni