Czy to Twoja firma?

MAMBA SP. Z O.O. praca

Wrocław
MAMBA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy MAMBA SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAMBA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MAMBA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Sekretarka

    MAMBA SP. Z O.O.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Koordynacja nowych pracowników. Tłumaczenie i wyjaśnienie zadań między kierownictwem a pracownikami. Pomoc w znalezeniu nowych pracowników. Kontakt z firmami koreańskimi w celu rozwiązania pojawiających się problemów.
      Praca na czas określony: 3 lata
      Godziny pracy 8:00 - 16:00
      kontakt z pracodawcą: adrian@mambahrs.pl lub 518869690

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera, punktualność, kreatywność, MS OFFICE
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, staż pracy bez znaczenia obsługa komputera MS OFFICE punktualność, kreatywność jęz. angielski w mowei B1 w piśmie A2, jęz. koreański w mowie B1, w piśmie A1, jęz. rosyjski w mowie C1 w piśmie A1 (do kontaktu z pracownikami ze Wschodu)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu