Czy to Twoja firma?

SYSTEM Zdzisław Oleksiuk praca

Wrocław
SYSTEM Zdzisław Oleksiuk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy SYSTEM Zdzisław Oleksiuk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SYSTEM Zdzisław Oleksiuk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SYSTEM Zdzisław Oleksiuk - oferty archiwalne

  • Kierowca do 3,5 tony

    SYSTEM Zdzisław Oleksiuk
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie pojazdów do 3,5 tony..
      Praca w godz.: 8-16.
      Miejsce wykonywania pracy: teren Polski i Unii Europejskiej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe, staż pracy: mile widziane 3 miesiące na tym stanowisku, prawo jazdy kat. B, możliwa praca w weekendy, odpowiedzialność, punktualność, umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu