Czy to Twoja firma?

Pantos Logistics Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością praca

Wrocław
RP.II.411-265/07
Pantos Logistics Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Pantos Logistics Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pantos Logistics Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Pantos Logistics Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Pantos Logistics Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Assistant manager / asystent menadżera

    Pantos Logistics Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Nowa Wieś Wrocławska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 18 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie terminarza, organizowanie i uzgadnianie czasu pracy dyrektora oraz przygotowywanie dla niego raportów w języku koreańskim, prezentacji, analiz i zestawień. Organizacja i współuczestnictwo w wideokonferencjach w języku koreańskim i inne.
      Miejsce pracy: ul. Relaksowa 44, 55-080 Nowa Wieś Wrocławska
      Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj 3 lata, praca w godzinach od 8.00-16.00
      Oferta w sali: E

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe staz pracy 2 lata na podobnym stanowisku w dziale logistyki znajomość języka koreańskiego na posiomie C2 w mowie i piśmie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 18 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Menadżer ds. logistyki / logistics manager

    • 21 000 zł / mies.

      Współtworzenie i wdrażanie rozwiązań logistycznych w zakresach dystrybucji, magazynowania, obsługi operacyjnej,
      Zarządzanie procesami realizowanymi w podległej strukturze organizacyjnej,
      Odpowiedzialność za efektywną realizację procesów logistycznych,
      Nadzór nad optymalizacją kosztów dystrybucji i nadzór nad budżetem kosztowym,
      Zarządzanie budżetem, ustalanie i monitoring wskaźników w obszarze logistyki,
      Zarządzanie procesami logistycznymi zgodnie z koreańskimi procedurami, sporządzanie raportów w języku koreańskim dla zwierzchników;
      Nadzór i kontrola nad gospodarką materiałową i inne
      Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj: 3 lata, praca w godzinach 8-16
      Oferta w sali: F

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe staz pracy 5 lat znajomość języka koreańskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 21 000 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu