Czy to Twoja firma?

KRETEX ZYGMUNT WESOŁOWSKI praca

Wrocław
KRETEX ZYGMUNT WESOŁOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy KRETEX ZYGMUNT WESOŁOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRETEX ZYGMUNT WESOŁOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KRETEX ZYGMUNT WESOŁOWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KRETEX ZYGMUNT WESOŁOWSKI - oferty archiwalne

  • Hydraulika

    KRETEX ZYGMUNT WESOŁOWSKI
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Praca przy systemach zaciskanych, gwintowanych. Montaż kanalizacji. Prace wewnątrz budynków.
      Umowa zlecenie na początek, w późniejszym okresie możliwość negocjowania formy zatrudnienia
      Ilość godzin około 176 godziny pracy w miesiącu, praca w godzinach 7-17, praca również w soboty w tych samych godzinach (dla chętnych).
      Kontakt z pracodawcą: tel. 537904904

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Czytanie rysunków technicznych, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, KULTURA OSOBISTA, SUMIENNOŚĆ, PUNKTUALNOŚĆ
      • Inne wymagania: wykształcenie dowolne doświadczenie min. 2 lata na stanowisku hydraulika obsługa narzędzi, sumienność, punktualność, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, umiejętność czytania projektów technicznych znajomość jęz. polskiego na poziomie komunikatywnym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia zależne od umiejętności
  • Pomocnik hydraulika

    • Wrocław

      Pomoc przy wykonywaniu montażu instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych; pomoc przy montowaniu przyłączy wodno-kanalizacyjnych, urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, przewodów kanalizacyjnych. Prace wewnętrz budynków. Malowanie rur.
      Umowa zlecenie, następnie możliwość negocjowania formy zatrudnienia
      Ilość godzin około 176 godziny pracy w miesiącu, jedna zmiana w godzinach 7-17, praca również w soboty w tych samych godzinach.

      Wymagania

      • Uprawnienia: PUNKTUALNOŚĆ, KULTURA OSOBISTA, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, SUMIENNOŚĆ
      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, obsługa narzędzi prostych, sumienność, punktualność, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, w uzasadnionych przypadkach pracodawca bada alkomatem przed wejściem na roboty, wymagana znajomość jęz. polskiego na poziomie komunikatywnym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Pomocnik wod-kan

    • Wrocław

      Prace pomocniczec na budowach branża wod-kan (wewnętrzna).
      Miejsce pracy:Wrocław i okolice
      Forma umowy: na początek umowa zlecenie.
      Kontakt z pracodawcą: 537 904 904
      Oferta w sali: D

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia doświadczenie na podobnym stanowisku 6 m-cy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 22 - 26 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 17zł - 20 zł netto (\"na rękę\") za godzinę

Pracodawcy w Wrocławiu