Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. ORŁA BIAŁEGO

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego

KIEROWNIK GOSPODARCZY

Zawód: asystent zarządu Rodzaj: praca tymczasowa
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego
- prowadzenie spraw związanych z administrowaniem nieruchomościami na terenie szkoły, - utrzymywanie terenu, budynku i mienia w należytym stanie techniczno-eksploatacyjnym i ...
od 3500 zł
UoP brutto/mies.
Wrocław
28-10-2020
od 3500 zł

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Zawód: pracownik fizyczny Rodzaj: umowa o pracę
- sprzątanie i utrzymanie w czystości terenu przyszkolnego i przydzielonych pomieszczeń, - w okresie zimowym odśnieżanie terenu przyszkolnego, - prace ...
od 2600 zł
Wrocław
28-10-2020
od 2600 zł

SPECJALISTA DS. KADR

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: praca tymczasowa
1) Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników, zgodnie z obowiązującymi przepisami, 2) koordynowanie działań i czuwanie nad terminami składania sprawozdań, zestawień, raportów, 3) ...
od 3596 zł
Wrocław
19-10-2020
od 3596 zł

Archiwalne ogłoszenia

NAUCZYCIEL INFORMATYKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: umowa o pracę
Wrocław
Szczegóły
Zakres obowiązków
Nauczanie w szkole podstawowej informatyki.
Praca w godz.: 8-15.
12/18 etatu
Oferta dostępna w sali C.
Kontakt kandydatów z pracodawcą - e-mail: sekretariat.sp020@wroclawskaedukacja.pl
Wymagania
Zawody:
Nauczyciel informatyki w szkole podstawowej
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Inne wymagania:
wykształcenie: wyższe, przygotowanie pedagogiczne, ukończone studia kierunkowe
staż pracy: brak wymagań
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Henryka Michała Kamieńskiego 24
51-124 Wrocław
województwo dolnośląskie
powiat Wrocław
gmina Wrocław-Psie Pole

Dodatkowe informacje

NIP: 8951400134
REGON: 00069342800000

Pracodawcy z miasta Wrocław