Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - GREEN HOSTEL WROCŁAW TOMASZ MĘDREK

Oferty pracy Green Hostel Wrocław Tomasz Mędrek

OSOBA PRZYGOTOWUJĄCA ŚNIADANIA I WYPIEKI CIAST NA NOCNYCH ZMIANACH

Zawód: pomoc kuchenna Rodzaj: umowa o pracę
Green Hostel Wrocław Tomasz Mędrek
Praca na nocne zmiany w hostelu w tym przyjmowanie rezerwacji, obsługa gości, pobieranie płatności, przygotowywanie śniadań i wypieki ciast. Praca w ...
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Wrocław
05-10-2020
od 2600 zł

RECEPCJONISTA/TKA

Zawód: recepcjonistka Rodzaj: umowa na okres próbny
Praca na recepcji w hostelu w tym przyjmowanie rezerwacji, obsługa gości, pobieranie płatności, obsługa śniadań, inne. Praca w godz.: 7:00-15:00, 15:00-23:00. ...
od 2600 zł
Wrocław
05-10-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: pomoc kuchenna   |  Rodzaj: umowa o pracę
Wrocław
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca na nocne zmiany w hostelu w tym przyjmowanie rezerwacji, obsługa gości, pobieranie płatności, przygotowywanie śniadań i wypieki ciast.
Praca w godz.: 23:00-7:00.
Oferta dostępna w sali G, H.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 502 946 626, e-mail: greenhostelwroclaw@gmail.com
Wymagania
Zawody:
Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej*
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Języki:
angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
obsługa komputera
znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
Inne wymagania:
wykształcenie: min. średnie,
staż pracy: doświadczenie gastronomiczne (mile widziane),
zdolności kulinarne,
obsługa komputera,
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Adama Mickiewicza 4
51-619 Wrocław
województwo dolnośląskie
powiat Wrocław
gmina Wrocław-Śródmieście

Dodatkowe informacje

NIP: 8941868700
REGON: 931172683

Profil działalności:

  • 55.10.Z - Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 56.10.A - Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 79.12.Z - Działalność organizatorów turystyki
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-07-2017
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Wrocław