Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Przedszkole nr 31 im. Janiny Porazińskiej

Oferty pracy Przedszkole nr 31 im. Janiny Porazińskiej

POMOC NAUCZYCIELA

Zawód: nauczyciel Rodzaj: umowa o pracę
Przedszkole nr 31 im. Janiny Porazińskiej
Praca w przydzielonym oddziale przedszkolnym (utrzymywanie czystości, wydawanie posiłków dla dzieci, pomoc w ubieraniu). Umowa o pracę na czas określony, ...
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Wrocław
04-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

WOŹNA ODDZIAŁOWA
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Wrocław
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca w przydzielonym oddziale przedszkolnym (utrzymywanie czystości, wydawanie posiłków dla dzieci).
Umowa o pracę na okres próbny, docelowo przewidywana umowa na czas nieokreślony.
Oferta dostępna w sali G, B.
Kontakt z pracodawcą - dyrektor Jolanta Hejda, tel.: 71 798 67 83.
Wymagania
Zawody:
Woźny
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia:
aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Inne wymagania:
wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie,
staż pracy: brak wymagań,
aktualna książeczka sanepidowska
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SZEF KUCHNI
Zawód: kucharz/szef kuchni   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Wrocław
Szczegóły
Praca w kuchni w przedszkolnej, przygotowanie posiłków dla około 100 dzieci.
Oferta dostępna w sali G.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 785 541 981, 537 007 445.
Wymagania
Zawody:
Szef kuchni (kuchmistrz)
zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie gastronomiczne z tytułem mistrza w zawodzie,
staż pracy: min. 3 lata na podobnym stanowisku,
NIE
53-404 Wrocław
Kolbuszowska 6

Pracodawcy z miasta Wrocław