SKYNET Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

SKYNET sp. z o.o. praca

Zielonki-Parcela

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem branży komputerowej, z głębokimi korzeniami we Wrocławiu. Nasza historia zaczyna się w 1993 roku, kiedy to z pasją i wizją przyszłości wkroczyliśmy na rynek technologii. Od tego czasu, SKYNET Sp. z o.o. nieustannie rozwija się, dostarczając naszym klientom najwyższej jakości komputery stacjonarne, notebooki, Nucy oraz szeroką gamę elektronicznych gadżetów i akcesoriów.

Jesteśmy firmą, która zyskała uznanie nie tylko klientów, ale i branży, co potwierdzają tytuły „Gazeli Biznesu” przyznane nam przez magazyn Puls Biznesu w latach 2011, 2012, 2013, 2016 i 2018. To wyróżnienie jest dla nas dowodem na to, że nasza ciężka praca i zaangażowanie w budowanie stabilnej pozycji na rynku lokalnym przynosi efekty.

Nasze zaufanie budujemy nie tylko na słowach, ale przede wszystkim na działaniu. Dzięki własnej, niezależnej sieci światłowodowej, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom niezrównaną jakość połączenia internetowego, co potwierdzamy pisemną gwarancją prędkości oraz dostępności i stabilności łącza. Nasze technologie pozwalają na osiągnięcie prędkości wysyłania danych na poziomie nawet do 1Gb/s, co stawia nas w awangardzie dostawców internetu.

Rozumiemy, że technologia to nie tylko sprzęt, ale również wsparcie i doradztwo. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi, w tym doradztwo techniczne, serwis komputerów oraz wynajem sprzętu i usług dodatkowych. Nasze rozwiązania są dostosowane do potrzeb każdego klienta, w tym oprogramowanie dla osób niewidzących i niedowidzących, które może być refundowane przez PFRON.

Jesteśmy dumni, że możemy nazwać się 100% polską lokalną firmą. Nasza niezależność pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i dostosowywanie oferty do indywidualnych wymagań naszych klientów. To właśnie zaufanie, które budujemy każdego dnia, jest fundamentem naszej działalności.

W SKYNET Sp. z o.o. wierzymy, że nasza przyszłość jest tak jasna jak światłowody, które tworzymy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i innowacyjności. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość w świecie technologii.

SKYNET Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy praca fizyczna media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy SKYNET Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKYNET Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SKYNET Sp. z o.o.

Siedziba główna

SKYNET Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SKYNET Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Serwisant sprzętu komputerowego.

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma komputerowa Skynet z Wrocławia prężnie działająca na rynku od blisko 20 lat zatrudni na cały etat osobę na stanowisko serwisant/montażysta/tester sprzętu komputerowego.

      Wstępna rekrutacja telefoniczna, dzień próbny w firmie.

      Zakres obowiązków

      • bieżąca obsługa klientów (serwis)
      • obsługa serwisowa sprzętu komputerowego
      • montaż, konfiguracja i testowanie sprzętu, podzespołów oraz całych systemów sprzętu komputerowego
      • przyjmowanie i zgłaszanie podzespołów do serwisów zewnętrznych wysyłka uszkodzonych podzespołów, komputerów do odpowiednich serwisów
      • obsługa systemu zarządzania serwisem
      • doradztwo i nadzór serwisowy
      • obsługa firmowych serwerów, pakietu insert gt (baza danych, klienci), obsługa kamer (serwer, konfiguracja), zdalne pulpity np. AnyDesk
      • obsługa w podstawowym zakresie firmowej centrali telefonicznej

      Wymagania

      • bardzo dobra obsługa komputera
      • bardzo dobra znajomość budowy komputera
      • znajomość i obsługa zagadnień sieciowych w podstawowym zakresie,
      • min. średnie wykształcenie
      • nastawienie na zdobycie nowych umiejętności
      • zdolności manualne
      • komunikatywność
      • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

      Oferujemy

      • szkolenie-przysposobienie do stanowiska pracy
      • stabilność zatrudnienia
      • możliwość rozwoju
      • umowę o pracę
      • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00
      • rabat pracowniczy na wszystkie produkty firmy
      • kartę zdrowotną
  • Handlowiec

    • Wrocław
    • Firma komputerowa Skynet z Wrocławia prężnie działająca na rynku od blisko 20 lat,zatrudni na cały etat osobę na stanowisko pracownika do działu handlowego.

      Wstępna rektrutacja telefonicza. dzień próbny w firmie.

      • Współpraca z kontrahentami.
      • Wystawianie dokumentów sprzedaży i zakupu w Subiekt GT
      • Odbieranie telefonów/kontakt z klientami.
      • Przygotowywanie i wysyłanie ofert.
      • Wystawianie dokumentów sprzedaży oraz zakupu.
      • Korespondencja mailowa z kontrahentami.
      • Obsługa klienta w sklepie.
      • Wyszukiwanie produktów atrakcyjnych cenowo
      • Oraz pozostałe zadania zlecone przez przełożonego.

      Wymagania

      • Wyszukiwanie produktów atrakcyjnych cenowo w Polsce oraz na świecie
      • Bardzo dobra znajomość obsługi portalu Allegro.
      • Mile widziana znajomość obsługi oprogramowania firmy InsterT - Subiekt GT
      • Dobra znajomość sprzętu komputerowego.
      • Znajomość branży IT
      • Kreatywność, dbanie o szczegóły i dobra organizacja pracy.
      • Mile widziana znajomość sprzętu optycznego.
      • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych.
      • Komunikatywność.

      Oferujemy

      • Stabilną pracę
      • Umowę o pracę
      • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 17:00
      • Rabat pracowniczy na wszystkie produkty firmy
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Kartę zdrowotną

Pracodawcy w Zielonkach-Parceli