Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - CE DRIVER Maria Kaszowska

Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w rekrutacji kierowców samochodów ciężarowych do bezpośredniej pracy w zagranicznych firmach transportowych. Pomożemy Wam znaleźć ofertę pracy spełniającą Wasze oczekiwania, jednocześnie mając na uwadze wymagania przewoźnika.

Oferty pracy CE DRIVER

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki
Zawód: specjalista ds. sprzedaży   |  Rodzaj: umowa zlecenie
Wrocław
Szczegóły

Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą we Wrocławiu, której podstawową działalnością jest świadczenie usług rekrutacyjnych dla zagranicznych firm transportowych,

poszukuje:

Specjalisty ds. sprzedaży na rynek niemiecki

Zakres obowiązków
  • Nawiązywanie współpracy z zagranicznymi klientami
  • Negocjacje biznesowe oparte o ofertę handlową naszej firmy
  • Bieżąca obsługa zleceń, współpraca z działem rekrutacji
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi partnerami
Wymagania
  • Biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami
  • Pozytywne nastawienie, otwartość na klienta
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży HR na podobnym stanowisku lub w branży TSL jako spedytor
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Specjalista ds. projektów z j. niemieckim
Zawód: hr manager   |  Rodzaj: umowa o pracę
Wrocław
Szczegóły

poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. projektów z j. niemieckim

  • Nawiązywanie współpracy z niemieckimi kontrahentami
  • Kontakt z firmami związany z zatrudnieniem kandydatów na poszczególne stanowiska
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z zagranicznymi partnerami
Wymagania
  • Zaangażowanie w osiąganie założonych celów
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy

 Mile widziane, lecz niewymagane:

  • Znajomość branży transportowej / zainteresowanie branżą TSL
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy z procesami z obszaru HR

Adres

ul. ks. Czesława Klimasa 39
50-515 Wrocław
województwo dolnośląskie
powiat Wrocław
gmina Wrocław-Krzyki

Adres do doręczeń

Dodatkowe informacje

NIP: 6932036784
REGON: 383950495

Profil działalności:

  • 78.10.Z - Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników

Uprawnienia:

  • od 2019-07-29 do Rejestr podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia Wpis Marszałka Woj. Dolnośląskiego (wprowadzone przez Rejestr agencji zatrudnienia )
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 24-07-2019
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Wrocław