Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Physiolution Polska

Jesteśmy innowacyjną firmą wyspecjalizowaną w rozwoju urządzeń i narzędzi informatycznych do analizy farmaceutycznej.

Oferty pracy Physiolution Polska

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Programista języka Python
Inżynier oprogramowania   |  umowa o pracę
Wrocław
Szczegóły

Poszukujemy programisty języka Python

Zakres obowiązków
  • Tworzenie i utrzymanie oprogramowania do sterowania eksperymentem napisanego w języku Python z wykorzystaniem: numpy, pandas, scipy, matplotlib.

  • Integracja i utrzymanie wbudowanych systemów informatycznych: linux, ansible, git, grafana, flask, influxdb, javascript.

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną stworzonych rozwiązań.

Wymagania

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne.
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny linux.
  • Dobra znajomość: Python, javascript oraz REST API.
  • Znajomość zagadnień z dziedziny rejestracji i  przetwarzania danych pomiarowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Dobrze widziane:

  • Znajomość zagadnień i rozwiązań IoT.
  • Wiedza zakresu automatyki i elektroniki.
  • Otwartość na nowe technologie.
  • Podstawy wiedzy z zakresu sieci komputerowych i rozwiązań chmurowych.
  • Umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole.
  • Kreatywność.

Physiolution Polska
53-025 Wrocław
Skarbowców 81/7

Pracodawcy z miasta Wrocław