Czy to Twoja firma?

WORK SERVICE S.A. praca

Wrocław

Grupa WORK SERVICE działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało WORK SERVICE na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

WORK SERVICE S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Tokarz Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy WORK SERVICE S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WORK SERVICE S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WORK SERVICE S.A.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
WORK SERVICE S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Lublin
  4. Bielsko-Biała
  5. Bydgoszcz
  6. Kraków
  7. Poznań
  8. Gliwice
  9. Łódź
  10. Suwalki

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WORK SERVICE S.A. - oferty archiwalne

  • Tokarz

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Zakres obowiązków

      ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

      • Obsługa tokarek konwencjonalnych oraz wykonywanie innych prac związanych z obróbką/wytwarzaniem elementów
      • Ustawianie maszyny, dobór narzędzi i parametrów na podstawie dokumentacji i doświadczenia
      • Obróbka i przygotowanie elementów zgodnie ze zleceniem
      • Dbanie o stanowisko pracy i sprzęt

      Wymagania

      CZEGO OCZEKUJEMY?

      • Umiejętność czytania rysunku technicznego
      • Umiejętność pracy w oparciu o dokumentację
      • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
      • Minimum 3 lata doświadczenia w posługiwaniu się tokarkami konwencjonalnymi
      • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe
      • Zaangażowanie, cierpliwość i dokładność

      Oferujemy

      CO ?

      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości uzyskania premii rocznej,
      • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00
      • Możliwość rozwoju wewnątrz firmy,
      • Benefity pozapłacowe,
      • Szybki proces rekrutacji,

Pracodawcy w Wrocławiu