Rudy Consulting Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Rudy Consulting sp. z o.o. praca

Wrocław

Od kilkunastu lat skutecznie odzyskujemy wierzytelności dla naszych Klientów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie. Stale doskonalimy narzędzia windykacyjne. Zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. To wszystko nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie najważniejsze: Ludzie

Rudy Consulting Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy Rudy Consulting Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rudy Consulting Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka lekarska

Mapa Rudy Consulting Sp. z o.o.

Siedziba główna

Rudy Consulting Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Olsztyn
  5. Zakliczyn
  6. Swarzedz
  7. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Rudy Consulting Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. windykacji

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      będziesz odpowiadać za:

      • ustalanie z klientami sposobu spłaty ich zobowiązania
      • motywowanie swoich rozmówców do spłaty
      • zapisywanie rezultatów połączeń w naszej aplikacji

      Wymagania

      więc jeżeli:

      • konsekwentnie dążysz do realizacji wyznaczonych celów
      • masz wysokie zdolności interpersonalne
      • nie boisz się wyzwań
      • chcesz zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu negocjacji, która przyda Ci się w przyszłości

      Oferujemy

      w zamian za co oferujemy:

      • ciągły rozwój dzięki rozbudowanemu systemowi szkoleń
      • przejrzyste i atrakcyjne warunki wynagrodzenia – pensja podstawowa + premia uzależniona od realizacji wyznaczonych celów bez górnej granicy
      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • realną możliwość awansu (ponad połowa pracowników innych działów zaczynała pracę w naszej firmie tak jak Ty – od stanowiska negocjatora telefonicznego)
      • elastyczny grafik w ramach dwuzmianowego systemu pracy (8-16 oraz 12-20) i wolne weekendy
      • pracę w dogodnej lokalizacji (Centrum Handlowe Marino)
      • atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy wraz z opieką medyczną
      • świeże soki i owoce, dobrą kawę
      • cykliczne wyjścia integracyjne

Pracodawcy w Wrocławiu