Czy to Twoja firma?

A&M Anita Puchalska praca

Wrocław

W sercu malowniczego Wrocławia, przy ulicy Jana Skrzetuskiego, narodziła się wizja, która szybko przekształciła się w rzeczywistość – A&M Anita Puchalska. Od 2016 roku z pasją tworzymy meble, które łączą w sobie funkcjonalność, nowoczesny design i niezawodną jakość. Nasze portfolio obejmuje meble biurowe, sklepowe oraz kuchenne, które znajdują uznanie w oczach najbardziej wymagających klientów.

Nie ograniczamy się jednak do stolarki meblowej. Nasza oferta to także wyroby jubilerskie, które zachwycają precyzją wykonania i oryginalnością wzornictwa. W każdym naszym produkcie kryje się zamiłowanie do piękna i detalu, co sprawia, że są one nie tylko przedmiotami użytkowymi, ale także małymi dziełami sztuki.

Rozumiemy również, jak ważna w dzisiejszym świecie jest cyfryzacja. Dlatego rozwijamy działalność w obszarze przetwarzania danych i zarządzania stronami internetowymi. Nasze usługi hostingowe gwarantują niezawodność i bezpieczeństwo, co w dobie cyfrowej transformacji jest kluczowe dla sukcesu każdego biznesu.

Nasze zaangażowanie i ciężka praca zaowocowały stabilną pozycją na rynku, a nasze produkty cieszą się uznaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i wśród przedsiębiorstw. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach – ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i nadążać za zmieniającymi się trendami.

W A&M Anita Puchalska wierzymy, że kluczem do sukcesu jest słuchanie naszych klientów i ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług. Choć nasza działalność została zawieszona w sierpniu 2023 roku, to nasza misja i dążenie do doskonałości pozostają niezmienne. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych kroków.

A&M Anita Puchalska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy A&M Anita Puchalska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca A&M Anita Puchalska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • kontrakt b2b
    • praca od zaraz
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Młodszy specjalista ds. marketingu

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa A&M Anita Puchalska

Adres rejestrowy

A&M Anita Puchalska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
A&M Anita Puchalska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca A&M Anita Puchalska - oferty archiwalne

  • BIZNES JUNIOR MENAGER/PON-PT/8-16

    • Wrocław
    • umowa o dzieło
    • pełny etat
    • Poszukujemy młodych i energicznych osób do nowo otwartej fili we Wrocławiu.

      Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ wszystkiego Cię nauczymy-DARMOWE SZKOLENIA!

      Jeśli te dwa zdania są dla Ciebie interesujące to zapraszam do opisu poniżej :)

      Zakres obowiązków

      Do Twoich zadań będzie należeć:
      - umawianie spotkań dzięki czemu twój portfel będzie grubszy,
      -odbywanie spotkać, na których będziesz popijał kawę i patrzył jak pieniądze wpływają na twoje konto,
      -czynne szkolenie nowych osób, by budować swój zespół,
      -wsparcie działu sprzedaży

      Wymagania

      -zaangażowanie,
      -punktualność,
      -prawo jazdy,
      -łatwość nawiązywania kontaktów

      Oferujemy

      teraz najlepsza część, czyli to co DOSTANIESZ w zamian:
      -Karta Multisport,
      -prywatna opieka medyczna,
      -wynagrodzenie lepsze od prezydenta miasta,
      -szkolenia,
      -atmosfera

      Jeśli chcesz wiedzieć więcej to wyślij CV-CHCEMY CIĘ POZNAĆ!

      Do zobaczenia :)

  • Doradca Klienta - przeszkolimy od podstaw!

    • Opole
    • Zakres obowiązków

      • Spotkania z klientami
      • Wsparcie działu sprzedaży
      • Pomoc przy tworzeniu kampanii sprzedażowej
      • Budowanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientami
      • Nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów

      Wymagania

      • Dyspozycyjność do pracy od zaraz od poniedziałku do piątku
      • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
      • Chęć rozwoju
      • Miła aparycja
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Pozytywną atmosferę
      • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
      • Stabilne zatrudnienie od poniedziałku do piątku
      • Pakiet profesjonalnych szkoleń
      • Prywatną opiekę medyczną
      • Kartę Multisport

Pracodawcy w Wrocławiu