Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - DROMENA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Uprawa pozostałych roślin wieloletnich

Oferty pracy DROMENA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Zawiercie
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca na budowie na terenie powiatu zawierciańskiego
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Uprawnienia:
kurs: prawo jazdy kategorii C
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
OPERATOR KOPRARKI
Zawód: operator koparki   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Zawiercie
Szczegóły
obsługa koparki i koparkoładowarki na terenie budowy, powiat zawierciański
Wymagania
kurs " Koparki jednonaczyniowe do 0,8m3 klasa III"
NIE
DROMENA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
42-130 Wręczyca Wielka
Nadrzeczna 11

Pracodawcy z miasta Wręczyca Wielka