Czy to Twoja firma?

Firma Handlowa KAROLINA s.c. Justyna Dydak, Jarosław Dydak praca

Woźniki
sprzedaż detaliczna art. spożywczych
Firma Handlowa KAROLINA s.c. Justyna Dydak, Jarosław Dydak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Woźniki
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Firma Handlowa KAROLINA s.c. Justyna Dydak, Jarosław Dydak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowa KAROLINA s.c. Justyna Dydak, Jarosław Dydak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Handlowa KAROLINA s.c. Justyna Dydak, Jarosław Dydak - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Firma Handlowa KAROLINA s.c. Justyna Dydak, Jarosław Dydak
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż w sklepie wielobranżowym, godziny pracy: 7-15 / 12-20

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 650 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 560 PLN