Czy to Twoja firma?

WYTWÓRNIA EKSTRAKTÓW SŁODOWYCH Sp. z o.o. WOLSZTYN praca

Wolsztyn
WYTWÓRNIA EKSTRAKTÓW SŁODOWYCH Sp. z o.o. WOLSZTYN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Wolsztyn
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy WYTWÓRNIA EKSTRAKTÓW SŁODOWYCH Sp. z o.o. WOLSZTYN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WYTWÓRNIA EKSTRAKTÓW SŁODOWYCH Sp. z o.o. WOLSZTYN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca WYTWÓRNIA EKSTRAKTÓW SŁODOWYCH Sp. z o.o. WOLSZTYN - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    WYTWÓRNIA EKSTRAKTÓW SŁODOWYCH Sp. z o.o. WOLSZTYN
    • Wolsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace biurowe,pomocnicze prace produkcyjne. Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawo jazdy kat B oraz podstawowa znajomość pracy z dokumentami elektronicznymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wolsztynie