Czy to Twoja firma?

CM WOLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Wolsztyn
CM WOLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy CM WOLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CM WOLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter klimatyzacji!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Zwrotniczy

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Profil pracodawcy
    • Stare Bojanowo
    Polecana
    Dodana
  • Operator maszyn

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Dodana

CM WOLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CM WOLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    CM WOLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wolsztyn
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zamiatanie, mycie i dezynfekcja, usuwanie zabrudzeń, przygotowanie gabinetów, stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach, opróżnianie koszy na śmieci w trakcie sprzątania pomieszczeń do wskazanych zbiorczych pojemników

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Technik elektroradiolog

    • Wolsztyn
    • 3 500 zł / mies.

      wykonywanie RTG, audiometrii, EEG, rejestracja pacjentów, odbieranie telefonów, praca z dokumentacją medyczną, pracodawca wymaga dyplomu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik elektroradiolog

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: Profesjonalna obsługa klienta, dokładność, Zaangażowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Wolsztynie