Czy to Twoja firma?

RONDO POLSKA SP. Z O.O. praca

Wołów
RONDO POLSKA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło księgowość / ekonomia

Oferty pracy RONDO POLSKA SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RONDO POLSKA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

RONDO POLSKA SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RONDO POLSKA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Stolarz meblowy

    RONDO POLSKA SP. Z O.O.
    • Wołów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      PAKOWANIE, SKRĘCANIE MEBLI DREWNIANYCH

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: zdolności manualne, praca w zespole, bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, sumienność
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : DOKŁADNOŚĆ

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 152 PLN

    • Wołów

      SKRĘCANIE, PAKOWANIE MEBLI

      Wymagania

      • Uprawnienia: dokładność i precyzja w działaniu, zdolności manualne, bardzo dobra organizacja pracy, doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 464 PLN

Pracodawcy w Włowie