Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 im. Marszałka J. Piłsudskiego praca

Wołomin
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 im. Marszałka J. Piłsudskiego najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 im. Marszałka J. Piłsudskiego

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 im. Marszałka J. Piłsudskiego

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 im. Marszałka J. Piłsudskiego poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 im. Marszałka J. Piłsudskiego - oferty archiwalne

  • Sekretarka - pracownik administracji.

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 im. Marszałka J. Piłsudskiego
    • Wołomin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie projektów pism, kierowanie obiegiem korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa internetu i konta pocztowego ( e-mail), obsługa kserokopiarki i innych urządzeń biurowych, prowadzenie ewidencji druków ścisłego zachowania, pieczęci urzędowych okrągłych, stempli, pieczątek, świadectwo szkolnych, legitymacji, kart rowerowych, prowadzenie księgi inwentarzowej szkoły, kontrolując zgodnosc inwentarza z zapisami w księgach, zakup materiałów biurowych, piśiemniczych, środków czystośi, rejestr faktur, opisywanie faktur, nadzór nad dokumentacją, ( dot. Umów z instytucjami, wniosków, upoważnień, protokołów i zarządzeń, regulaminów, procedór szkolnych, arkusza organizacji szkoły itp.), ewidencja uczniów uczęszczających do szkoły ( prowadzenie księgi ewidencji uczniów, arkusz oceny, list klas i innych zestawień uczniów), prowadzenie dokumentacji realizacji obowiązku szkolnego i rocznego przygotowania przedszkolnego przez dzieci, prowadzenie rejestru i wydawanie legitymacji szkolnych i kart rowerowych uczniom, sporządzanie duplikatów i odpisów świadectw, prowadzenie ewidencji zwolnień uczniów z zajęć z przygotowaniem projektów decyzji dla dyrektora szkoły, terminowe sporządzanie sprawozdań na potrzeby władz oświatowych ( KO, SIO), dbanie o właścicwe zabezpieczenie dokumentacji szkolnej, danych osobowych uczniów i pracowników szkoły, zachowująć dyskrecję i tajemnicę załatwiania spraw, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, ewidencja dokumentacji dot. zatrudnienia, przygotowanie dokumentów nowo zatrudnionych pracowników, prowadzenie akt oosbowych pracowników szkoły ( na potrzeby szkoły).

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa komputera, Obsługa pakietu MS Office

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wołominie