SZPITAL MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W WOŁOMINIE

szpital

SZPITAL MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W WOŁOMINIE najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa hr / kadry sprzedaż / zakupy medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SZPITAL MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W WOŁOMINIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZPITAL MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W WOŁOMINIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SZPITAL MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W WOŁOMINIE

Siedziba główna

SZPITAL MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W WOŁOMINIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie SZPITAL MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W WOŁOMINIE

3

Na podstawie 615 ocen z Google.

Dariusz

Dariusz

"Chirurgia polecam, zabiegi przepukliny pachwinowej przebieg bez problemu, personel pomocny, Pacjent zadowolony"

tydzień temu

Jan Kow

Jan Kow

"Chcę tu serdecznie podziękować Pani dr. Magdalenie Dębskiej i ogłosić wszystkim to czytającym oraz jej obecnym i przyszłym pacjentom co następuje: Pani dr. Magdalena Dębska jest Osobą Wyjątkową pod każdym względem, profesjonalnym jako znakomity lekarz, i po prostu ludzkim, bo kiedy byłem Jej pacjentem, stała się dla mnie uosobieniem tych wartości znanych już starożytnym Grekom, jak Piękno, Dobro i Prawda, a Asklepios, "opiekun" lekarzy, i Hipokrates, "ojciec" medycyny, też starożytni Grecy, byliby z Niej dumni. Piękno i Dobro to oczywiste, to widzi się i czuje od pierwszych chwil jej profesjonalnej i służącej dobru pacjenta opieki, spełnianej z pełnym zaangażowaniem i troską. A Prawda przejawia się w tym, że spełniło się to wszystko, co mi Pani dr. Magdalena obiecała jeszcze przed operacją usunięcia zaćmy, Jej słowo stało się ciałem, spełniło się wszystko, co mi obiecała, a nawet dużo więcej, widzę teraz tak, jak wtedy, gdy miałem 15 lat. Dziękuję Pani dr. Magdalenie za wszystko, szczególnie dziękuję za moje nowe oczy, widzące nadspodziewanie dobrze, nie myślałem, że w moim wieku, rocznik 1952 r., jest to możliwe, miałem szczęście trafić do Pani dr. Magdaleny, lekarza i Osoby Wyjątkowej. Bóg zapłać Pani dr. Magdalenie, a ja mogę tylko dziękować po stokroć, wdzięczny pacjent, Andrzej Wrzesiński Wołomin, dn. 2 lutego 2024 r."

miesiąc temu

Edyta Gierzyńska

"Dziękuję wszystkim pracownikom Oddziału Chirurgii za profesjonalizm, opiekę i okazaną empatię. Leżałam na tym oddziale kilka dni i spotkałam się tam z niesamowicie ciepłym podejściem do pacjenta. Dziękuję, dzięki Wam wracam do zdrowia."

w ostatnim tygodniu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca SZPITAL MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W WOŁOMINIE - oferty archiwalne

  • Malarz budowlany

    • Wołomin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      naprawa zniszczonych tynków wewnętrznych i zewnętrznych, malowanie pojedyńczych pomieszczeń, naprawa i wymiana wykładzin PCV, naprawa obóbek blacharskich

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 310 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Wołomin

      - uzupełnianie i wymiana zniszczonych płytek glazury i terakoty,
      - naprawa zniszczonych tynków wewnętrznych i zewnętrznych,
      - malowanie pojedynczych pomieszczeń,
      - malowanie konstrukcji farbami olejnymi,
      - naprawa i wymiana wykładzin PCV,
      - naprawa obróbek blacharskich

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat wg stażu pracy

Pracodawcy w Wołominie