Czy to Twoja firma?

WB GROUP SP. Z O. O. praca

Wołomin
WB GROUP SP. Z O. O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Rzeźnik Wołomin
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy WB GROUP SP. Z O. O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WB GROUP SP. Z O. O.

Praca WB GROUP SP. Z O. O. - oferty archiwalne

  • Wędliniarz

    WB GROUP SP. Z O. O.
    • Szczecin
    • staż/praktyka
    • Zakres obowiązków

      poubojowa obróbka mięsa lub/oraz ubój zwierząt
      przeprowadzanie rozbioru i klasyfikacji mięsa
      sporządzanie gotowych produktów, takich jak wędliny i wędzonki

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA
      • Inne wymagania: [Inne] : PRACA W TEMPERATURACH -4-(-15) STOPNI CELSJUSZA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: BRUTTO/GODZINA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Wołominie