Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - CONCORDIA OUTSOURCING HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy Concordia Outsourcing Holding Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

SPRZĄTACZ
Zawód: sprzątacz   |  Rodzaj: inna
Zawiercie
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca będzie związana ze sprzątaniem i utrzymaniem w czystości pomieszczeń toalet ogólnodostępnych; myciem koszy na śmieci.
Kontakt ze stosowanymi środkami czystości zawierającymi w swoim składzie substancje, które mogą wywoływać reakcje alergiczne.
Praca na umowę zlecenie w systemie 3-zmianowym, 35 godz. w tygodniu, miejsce wykonywania pracy: Zawiercie ul. Łośnicka lub Technologiczna
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia:
punktualność
Inne wymagania:
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPRZĄTACZ
Gdynia
Szczegóły
utrzymanie czystości na powierzonym obiekcie. Praca będzie związana ze sprzątaniem i utrzymaniem w czystości pomieszczeń toalet ogólnodostępnych; myciem koszy na śmieci.
Wymagania
brak lub niepełne podstawowe
NIE
SPRZĄTACZ
Gorzów Wielkopolski
Szczegóły
Utrzymanie czystości na powierzonym obiekcie. Praca będzie związana ze sprzątaniem i utrzymaniem w czystości pomieszczeń toalet ogólnodostępnych; myciem koszy na śmieci.
Wymagania
Odpowiedzialność
PUNKTUALNOŚĆ
NIE

Adres

ul. Nadrzeczna 5 F / C 7 B
05-552 Wólka Kosowska
województwo mazowieckie
powiat piaseczyński
gmina Lesznowola

Dodatkowe informacje

NIP: 5342563476
REGON: 368568050
KRS: 0000700568

Dyrektor generalny

Dominik Wojciech Wolak
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 20-10-2017
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Wólka Kosowska

Popularni pracodawcy z województwa: Mazowieckie

Grupa PKF
STRABAG
Collins Resorts
Homeglobal
JDM POLAND