Czy to Twoja firma?

KUBAS ANDRZEJ KOMINKI I PIECE ZAKŁAD ZDUŃSKI praca

Wołczyn
KUBAS ANDRZEJ KOMINKI I PIECE ZAKŁAD ZDUŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy KUBAS ANDRZEJ KOMINKI I PIECE ZAKŁAD ZDUŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KUBAS ANDRZEJ KOMINKI I PIECE ZAKŁAD ZDUŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KUBAS ANDRZEJ KOMINKI I PIECE ZAKŁAD ZDUŃSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KUBAS ANDRZEJ KOMINKI I PIECE ZAKŁAD ZDUŃSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    KUBAS ANDRZEJ KOMINKI I PIECE ZAKŁAD ZDUŃSKI
    • Wołczyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - prace budowlane
      Praca na woj. opolskiego

      Wymagania

      • Inne wymagania: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wołczynie