Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA

zarządzanie nieruchomościami na zlecenie

Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Wola
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA

Siedziba główna

Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA

Pełna nazwa
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "WOLA"
Adres rejestrowy
Lipowa 7 43-225 Wola
NIP
6380000758
REGON
001019326
KRS
0000138135
Forma prawna
spółdzielnia
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 81.10.Z Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach
  • 81.30.Z Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA

4.1

Na podstawie 15 ocen z Google.

Iro Kruchy

Iro Kruchy

"Wiele dobrego się dzieje. Widać że Spółdzielnia dba i robi wszystko by poprawić estetykę i funkcjonalność osiedla oraz by mieszkańcom dobrze się mieszkało"

3 lata temu

Krzysztof Ćwiklicki

"Mieszkam to 30lat od kilku lat Nowy przez nareszcie coś robi"

3 lata temu

Grażyna Bednorz

"Załatwiłam co chciałam jest ok"

2 lata temu

Grzegorz Szmelich

"Świetne"

rok temu

Lukasz osw

Lukasz osw

"Bardzo miła obsluga"

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA - oferty archiwalne

  • Samodzielny księgowy

    • Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie rozliczeń z tytułu opłat za lokal, naliczanie , ewidencja należności, sporządzanie okresowych zestawień rozrachunków z tyt. czynszu, współpraca z gminą miedźna, sporządzanie deklaracji za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie, znajomość ustawy o rachunkowości, prawo spółdzielcze ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator budynków

    • Wola

      utrzymanie właściwego stanu technicznego budynków, instalacji wewn. infrastruktury zewnętrznej poprzez wykonywanie bieżacej kontroli i usuwania stwierdzonych nieprawidłowości funkcjonalnych i technicznych.

      spoldzielni-mieszkaniowej-wola/.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie minimum zawodowe - preferowany profil budowlany, co najmniej 2 letni staż pracy na podobnym stanowisku, uprawnienia niezbędne do prac na instalacjach wodociągowych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Woli