Czy to Twoja firma?

Mirosław Gaweł WOLBAT praca

Wola Batorska
Mirosław Gaweł WOLBAT najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Wola Batorska
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Mirosław Gaweł WOLBAT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mirosław Gaweł WOLBAT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Mirosław Gaweł WOLBAT - oferty archiwalne

  • Kierowca wywrotki

    Mirosław Gaweł WOLBAT
    • Wola Batorska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie samochodu ciężarowego 4-osiowego typu wywrotka, dostarczanie materiałów z miejsca załadunku do klientów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca na terenie Krakowa, Niepołomic, Wieliczki i okolic Godziny pracy : 6.00-14.00 lub 7.00-15.00 (
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Woli Batorskiej