Andrzej Michniak Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy MARS

Andrzej Michniak Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy MARS najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Andrzej Michniak Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy MARS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Andrzej Michniak Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy MARS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Andrzej Michniak Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy MARS - oferty archiwalne

  • Operator linii rozlewniczej, aparatowy do produkcji octu (o)

    • Wojnicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-3 300 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn i pomp, nadzór nad procesem produkcyjnym, obsługa linii rozlewniczej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Wojniczu, od pon. do pt., w godz.: 7.00-15.00; wynagrodzenie: 3 000-3 300 zł brutto. obsługa maszyn i pomp, nadzór nad procesem produkcyjnym, obsługa linii rozlewniczej. Kontakt: Andrzej Michniak Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "MARS", 32-830 Wojnicz, ul. Warszawska 35, wcześniejszy kontakt tel.: 14 627 63 04, 14 629 30 40, CV proszę przesyłać na adres e-mail: octowniamars@gmail.com

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wojniczu