Czy to Twoja firma?

Bogdan Pławecki Usługi Transportowe Przewóz Osób praca

Wojnicz

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym przewoźnikiem, który z pasją podchodzi do każdego aspektu transportu lądowego. Nasza przygoda rozpoczęła się 7 listopada 1995 roku, kiedy to Bogdan Pławecki postanowił wprowadzić na rynek usługi transportowe, które wyróżniają się zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. Z siedzibą w malowniczym Wojniczu, przy ulicy Jagiellońskiej, zbudowaliśmy solidną reputację, oferując niezawodne usługi transportowe zarówno dla osób, jak i towarów.

Nasza oferta to nie tylko przewozy autobusowe i przewóz pasażerów, ale również kompleksowe usługi związane z motoryzacją. Od przeglądów samochodów, przez naprawy mechaniczne, aż po dzierżawienie aut osobowych i wynajem furgonetek – każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie. Ponadto, dla miłośników czterech kółek, oferujemy kupno części do aut, akcesoriów, a także możliwość zakupu samochodu w naszym komisie.

W każdym aspekcie naszej działalności stawiamy na jakość i niezawodność. Zrozumienie potrzeb naszych klientów i elastyczność w działaniu to cechy, które kształtują nasze codzienne relacje. Dbamy o to, by każda podróż była bezpieczna i komfortowa, a zakupy motoryzacyjne – satysfakcjonujące i zgodne z oczekiwaniami.

Jesteśmy tu dla Was już od ponad ćwierćwiecza i choć wiele się zmieniło, nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości usług pozostaje niezmienne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – Bogdan Pławecki Usługi Transportowe Przewóz Osób to więcej niż transport, to pasja i doświadczenie, które przekładają się na Wasze zadowolenie.

Bogdan Pławecki Usługi Transportowe Przewóz Osób najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Wojnicz
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Bogdan Pławecki Usługi Transportowe Przewóz Osób

Praca alert - powiadomienia

Praca Bogdan Pławecki Usługi Transportowe Przewóz Osób

  • Kierowca autobusu (o)

    Bogdan Pławecki Usługi Transportowe Przewóz Osób
    • Wojnicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bogdan Pławecki Usługi Transportowe Przewóz Osób

Siedziba główna w Wojniczu

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Bogdan Pławecki Usługi Transportowe Przewóz Osób - oferty archiwalne

    • Wojnicz
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. D + kwalifikacja wstępna przyśpieszona w zakresie kat. D, D1, D+E, D1+E, niekaralność. Praca na terenie powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego, od pon. do pt. na dwie zmiany w godz.: 05:00 - 13:00, 13:00 - 23:00. Wynagrodzenie: 5 000 zł brutto. Kontakt: Bogdan Pławecki Usługi Transportowe Przewóz Osób, ul. Jagiellońska 31, 32 - 830 Wojnicz; wcześniejszy kontakt telefoniczny: 602 159 256.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca autobusu

    • Wojnicz

      Kierowca autobusu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D
      • Inne wymagania: Prawo jazdy kat. D + kwalifikacje. Trasa: Dąbrowa Tarnowska-Tarnów- Dąbrowa Tarnowska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Wojniczu