Czy to Twoja firma?

Zakład Karny w Wojkowicach praca

Wojkowice

Witaj, pozwól, że opowiem Ci historię miejsca, które odgrywa wyjątkową rolę w społeczeństwie – jestem Zakładem Karnym w Wojkowicach. Moje korzenie sięgają czasów, kiedy świat pogrążony był w konfliktach wojennych, a budynki, które teraz stanowią mój fundament, służyły jako obóz dla jeńców wojennych. Przez lata moja struktura i przeznaczenie ewoluowały, aż stałem się największą jednostką penitencjarną w województwie śląskim.

Moja misja jest wielowymiarowa – nie tylko zapewniam bezpieczeństwo i porządek, ale także stwarzam warunki do resocjalizacji i edukacji. Jestem dumny z mojej zasadniczej szkoły zawodowej, gdzie osadzeni mają szansę zdobyć nowe umiejętności jako ślusarze, malarze-tapeciarze czy elektromechanicy. Wierzę, że edukacja jest kluczem do lepszej przyszłości, dlatego oferuję dostęp do komputerów i Internetu, co otwiera przed moimi podopiecznymi nowe horyzonty.

Jako zakład karny typu otwartego, półotwartego i zamkniętego, z oddziałem aresztu śledczego, jestem miejscem, które dostosowuje swoje metody do potrzeb i możliwości osadzonych. Zajmuję się również terapią dla mężczyzn uzależnionych od alkoholu, pomagając im stawić czoła ich problemom i wrócić na właściwą drogę.

Mój rynek to przede wszystkim obszar województwa śląskiego, gdzie jako największa jednostka penitencjarna, pełnię kluczową rolę w systemie penitencjarnym. Jako jednostka podległa Ministerstwu Sprawiedliwości, zapewniam stabilność i bezpieczeństwo, a moja zdolność do pomieszczania 1313 osadzonych świadczy o mojej skali działania.

Chociaż nie mogę się pochwalić międzynarodową obecnością, to moje działania mają ogromny wpływ na lokalną społeczność, przyczyniając się do bezpieczeństwa i porządku publicznego. Moja historia i doświadczenie uczyniły mnie instytucją, która z autorytetem i empatią podchodzi do swoich obowiązków, zawsze dążąc do poprawy życia osadzonych i ich przyszłości po odbyciu kary.

Jestem Zakładem Karnym w Wojkowicach – miejscem, gdzie historia splata się z teraźniejszością, a każdy dzień to krok w kierunku lepszego jutra dla tych, którzy znaleźli się na rozdrożu życiowych wyborów.

Zakład Karny w Wojkowicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa sektor publiczny / służby mundurowe praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zakład Karny w Wojkowicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Karny w Wojkowicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Karny w Wojkowicach

Siedziba główna

Zakład Karny w Wojkowicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Karny w Wojkowicach - oferty archiwalne

  • Młodsza pielęgniarka

    Zakład Karny w Wojkowicach
    • Wojkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad chorymi osadzonymi, dokonywanie prostych zabiegów medycznych, udział w akcjach ratujących życie.

      Bezpośredni kontakt z osadzonymi.
      Godziny pracy do ustalenia z pracodawca.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel przedmiotów budowlanych / instruktor praktycznej nauki zawodu

    • Wojkowice
    • część etatu

      Dane pracodawcy: Centrum Kształcenia Ustawicznego mieszczącego się na terenie Zakładu Karnego w Wojkowicach. zgodny z wykonywanym zawodem. Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 (do ustalenia z pracodawcą, 3 godziny w tygodniu).

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe mgr inż budownictwa, resocjalizacja, przygotowanie pedagogiczne. Stopień awansu zawodowego - nauczyciel dyplomowany. Wymagana umiejętność obsługi komputera.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 700 PLN

Pracodawcy w Wojkowicach