Czy to Twoja firma?

Elżbieta Kwaśniewska praca

Wodzisław Śląski
Sklep ogólnospożywczy
Elżbieta Kwaśniewska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Elżbieta Kwaśniewska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Elżbieta Kwaśniewska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Elżbieta Kwaśniewska - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    Elżbieta Kwaśniewska
    • Wodzisław Śląski
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, dbanie o porzadek w miejscu pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane doświadczenie zawodowe, pracodawca dopuszcza możliwość przyuczenia do zawodu osób chętnych do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w sytemie zmianowym: 7.00-15.00, 14.00-22.00, dokładne godziny pracy do ustalenia bezpośrednio
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • pełny etat

      Sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru.

      Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-15:00 oraz 14:00-22:00 + niedziele handlowe (Sklep Lewiatan).

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe oraz aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia

Pracodawcy w Wodzisławiu Śląskim