KNS CARGO MĘDRALA CYRAN SPÓŁKA JAWNA

Transport drogowy towarów
KNS CARGO MĘDRALA CYRAN SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy KNS CARGO MĘDRALA CYRAN SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KNS CARGO MĘDRALA CYRAN SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KNS CARGO MĘDRALA CYRAN SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    • Wodzisław Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - przewóz towarów na terenie kraju i za granicą,
      - rozładunek u klienta,
      - dbanie o powierzone mienie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: uprawnienia na obsługę wózka widłowego, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, gotowość do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 12 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto w wysokości od 10.500,00 zł do 12.000,00 zł w zależności od systemu i stażu pra
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wodzisławiu Śląskim