Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe Helena Siębor praca

Wodzisław Śląski
Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe.
Biuro Rachunkowe Helena Siębor najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy Biuro Rachunkowe Helena Siębor

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe Helena Siębor

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Biuro Rachunkowe Helena Siębor poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Biuro Rachunkowe Helena Siębor - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr i płac

    Biuro Rachunkowe Helena Siębor
    • Wodzisław Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kkompleksowe prowadzenie kadr i płac w tym: pełna dokumentacja kadrowa, listy płac, deklaracje ZUS, US, PFRON, GUS.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, biegła obsługa komputera, umiejętność obsługi programów MsOffice, Optima, doświadczenie w rozliczaniu kierowców, praktyczna znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Ryczałtowy

Pracodawcy w Wodzisławiu Śląskim