Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Mobilna Stocznia Jachtowa Andrzej Mielnik

Oferty pracy Mobilna Stocznia Jachtowa Andrzej Mielnik

ŚLUSARZ

Zawód: ślusarz Rodzaj: umowa o pracę
Mobilna Stocznia Jachtowa Andrzej Mielnik
Praca głównie na wiertarce, również szlifowanie elementów metalowych. Godz. pracy 7-15.
od 3400 zł
UoP brutto/mies.
Włynkówko
12-11-2020
od 3400 zł

POMOCNIK MALARZA

Zawód: lakiernik Rodzaj: umowa o pracę
Pomoc w przygotowaniu detali do malowania. Godz. pracy 7-15.
od 2800 zł
Włynkówko
26-10-2020
od 2800 zł

SPAWACZ

Zawód: spawacz Rodzaj: umowa o pracę
Spawanie elementów ze stali czarnej i nierdzewnej. Spawanie metodą TIG lub MIG/MAG. Godz. pracy 7-15.
od 3500 zł
Włynkówko
26-10-2020
od 3500 zł

Archiwalne ogłoszenia

SPRZĄTACZKA
Zawód: sprzątacz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Włynkówko
Szczegóły
Zakres obowiązków
Utrzymanie czystości w zakładzie produkcyjnym; Praca na czas określony: 2 lata; godziny pracy: 7.00- 15.00; wymiar i system czasu pracy do uzgodnienia z pracodawcą.
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
ŚLUSARZ
Zawód: ślusarz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Włynkówko
Szczegóły
Proste prace ślusarskie typu szlifowanie, wiercenie.
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia:
czytanie rysunków technicznych
Inne wymagania:
posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
NIE

Adres

ul. Rzemieślnicza 10-12
76-200 Włynkówko
województwo pomorskie
powiat słupski
gmina Słupsk

Dodatkowe informacje

NIP: 8393045540
REGON: 222066990

Profil działalności:

  • 25.11.Z - Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 25.99.Z - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 17-04-2014
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Włynkówko

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
PCC
PCC
Income Invest