Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE WE WŁODOWICACH praca

Włodowice
Szkolnictwo
PRZEDSZKOLE WE WŁODOWICACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy PRZEDSZKOLE WE WŁODOWICACH

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE WE WŁODOWICACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSZKOLE WE WŁODOWICACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSZKOLE WE WŁODOWICACH - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    PRZEDSZKOLE WE WŁODOWICACH
    • Włodowice
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca nauczyciela wychowawcy z grupą dzieci 3 letnich.
      Umowa na zastępstwo w wymiarze etatu 25/25.
      Praca w godzinach: 06.30-13.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magister lub licencjat (wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna), przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 424 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 3424,00 zł brutto - uzależnione od stopnia awansu zawodowego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną