Czy to Twoja firma?

DROGI I MOSTY WŁOCŁAWEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Włocławek
DROGI I MOSTY WŁOCŁAWEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy DROGI I MOSTY WŁOCŁAWEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DROGI I MOSTY WŁOCŁAWEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DROGI I MOSTY WŁOCŁAWEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DROGI I MOSTY WŁOCŁAWEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany r59/0018-59/23

    DROGI I MOSTY WŁOCŁAWEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Remont wiaduktu kolejowego.
      Praca na obiektach mostowych, drogach krajowych i autostradach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, doświadczenie min. 6 miesięcy, miejsce pracy wg zlecenia teren kraju

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik mostowy

    • Białystok

      Praca na terenie woj. podlaskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: min. 1 rok doświadczenia; znajomość robót zbrojarsko-ciesielskich

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 28 do 34 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
  • Operator koparko-ładowarki r6/1911-942/21

    • Włocławek
    • 3 000 zł / mies.

      Opraca na stanowisku operatora koparko-ładowarki

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki
      • Inne wymagania: wykszt. zasadnicze zawodowe, doświadczenie 1 rok, praca w delegacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia

Pracodawcy w Włocławku