Czy to Twoja firma?

Przedszkole nr 1 praca

Władysławowo
Przedszkole nr 1 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przedszkole nr 1

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole nr 1

Przedszkole nr 1 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole nr 1 - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    Przedszkole nr 1
    • Władysławowo
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      organizacja zadań wycvhowawczo-dydaktycznych zgodnie z
      podsawą programową
      prowadzenie wymaganej dokumentacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, pedagogiczne, kierunek: nauczyciel wychowania przedszkolnego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 4 224 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • umowa o pracę
    • część etatu

      OPIEKA PSYCHOLOGICZNA NAD DZIEĆMI W PRZEDSZKOLU
      WYMIAR ETATU 12/22

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: PSYCHOLOGIA
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 do 2 112 PLN

Pracodawcy w Władysławowie