ZHU ELMECH Zenon Kortas

usługi hotelarskie
ZHU ELMECH Zenon Kortas najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy ZHU ELMECH Zenon Kortas

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZHU ELMECH Zenon Kortas

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZHU ELMECH Zenon Kortas poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZHU ELMECH Zenon Kortas - oferty archiwalne

  • Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

    • Władysławowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż instalacji hydraulicznych pomp ciepła oraz instalacji centralnego ogrzewania
      MIEJSCE PRAC: POWIAT PUCKI, WOJ. POMORSKIE

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: instalacje sanitarne
      • Inne wymagania: praca samodzielna, praca w grupie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektromonter instalacji elektrycznych

      montaż instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji sterowania
      klimatyzacji i wentylacji
      MIEJSCE PRACY: POWIAT PUCKI,WOJ.POMORSKIE

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne, kierunek: ELEKTRYCZNE

      Oferujemy

Pracodawcy w Władysławowie