Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SZKUNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

przetwórstwo rybne oraz stocznia remontowa

Oferty pracy SZKUNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: praca tymczasowa
"SZKUNER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
rozliczanie płac, ZUS, podatków, prowadzenie akt osobowych i spraw z nimi związanych
od 3200 zł
UoP brutto/mies.
Władysławowo
16-11-2020
od 3200 zł

Archiwalne ogłoszenia

MAGAZYNIER
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Szczegóły
Zakres obowiązków
Prowadzenie magazynu w stoczni, wydawanie narzędzi pracownikom produkcyjnym,
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: ślusarz lub mechanik technik
Inne wymagania:
Mile widziane uprawnienia na wózki oraz umiejętność obsługi komputera.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
MAGAZYNIER
Szczegóły
prowadzenie magzynu na stoczni, wydawanie narzędzi pracownikom, odpowiedzielaność materialna
Wymagania
Zawody:
Ślusarz*
zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: ślusarz
NIE
SZKUNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
84-120 Władysławowo
Portowa 22

Pracodawcy z miasta Władysławowo

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
Income Invest
PCC
PCC