Czy to Twoja firma?

Steinpol Central Services sp. z o.o. z sziedzibą w Rzepinie ODDZIAŁ W WITNICY praca

Witnica
Steinpol Central Services sp. z o.o. z sziedzibą w Rzepinie ODDZIAŁ W WITNICY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło magazyn

Oferty pracy Steinpol Central Services sp. z o.o. z sziedzibą w Rzepinie ODDZIAŁ W WITNICY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Steinpol Central Services sp. z o.o. z sziedzibą w Rzepinie ODDZIAŁ W WITNICY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Steinpol Central Services sp. z o.o. z sziedzibą w Rzepinie ODDZIAŁ W WITNICY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Steinpol Central Services sp. z o.o. z sziedzibą w Rzepinie ODDZIAŁ W WITNICY - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynu/może być o.z ukrainy

    Steinpol Central Services sp. z o.o. z sziedzibą w Rzepinie ODDZIAŁ W WITNICY
    • Witnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ROZKŁADANIE TOWARU NA REGAŁY

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 760 PLN
      • Opis wynagrodzenia: I ZMIANA 6-14 II ZMIAN 14-22
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik linii produkcyjnej

    • Witnica

      ZBIJANIE STELARZY ,KLEJENIE,MONTAŻ KOŃCOWY I PAKOWANIE

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak, gimnazjalne, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: I ZMIANA 6-14 II ZMIANA 14-22

Pracodawcy w Witnicy