Czy to Twoja firma?

Kosycarz Jan SMOLBET praca

logistyka / spedycja / transport motoryzacja

Oferty pracy Kosycarz Jan SMOLBET

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kosycarz Jan SMOLBET

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca w kategorii B, C oraz C+E

    Mostostal Puławy S.A.
    • cała Polska
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca kat. B Kraków od zaraz

    INNOVATIVE TRANSPORTS CARS sp. z o.o.
    • Kraków
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 242-9 081 zł / mies.
    Dodana
  • Maszynista lokomotyw

    ArcelorMittal Poland S.A. Wizytówka
    • Dąbrowa Górnicza
    Dodana

Kosycarz Jan SMOLBET poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Kosycarz Jan SMOLBET - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c+e

    Kosycarz Jan SMOLBET
    • Witanowice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Transport towarów na terenie UE. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.
      Kontakt z pracodawcą osobisty: ul. Krakowska 70, 34-103 Witanowice, poprzedzony kontaktem telefonicznym: 607 943 133

      Wymagania

      • Uprawnienia: kurs na przewóz rzeczy, prawo jazdy kat. C,E
      • Inne wymagania: Wykształcenie nieistotne, doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, mile widziana znajomość języków obcych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik pojazdów samochodowych

      naprawy pojazdów samochodowych. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Praca jednozmianowa w godz. 7:00-15:00. Wynagrodzenie od 4000 zł brutto miesięcznie. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 607 943 133.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność naprawy samochodów, umiejętność obsługi komputera
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe, umiejętność naprawy samochodów, umiejętność obsługi komputera, mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 4 000 zł (do ustalenia)

Pracodawcy w Witanowicach