Czy to Twoja firma?

MARTA PODGÓRSKA praca

Wilczyce
MARTA PODGÓRSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Wilczyce
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy MARTA PODGÓRSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARTA PODGÓRSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MARTA PODGÓRSKA - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi lady mięsno-wędliniarskiej

    MARTA PODGÓRSKA
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa lady mięsno-wędliniarskiej.
      Miejsce pracy: ul. Legnicka 23-25, 53-671 Wrocław
      Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj; 3 lata, praca w godzinach od 6-22 ( dwie zmiana)
      Kontakt z pracodawcą:603365831 lub: marta.e.podgorska@gmail.com
      Oferta w sali: G

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe staż pracy 1 miesiac Znajomość branży spożywczej w tym produktów mięsnych, garmażeryjnych i wędliniarskich

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wilczycach