Czy to Twoja firma?

Armat Arleta Prylowski praca

Wilczkowice Górne

Jesteśmy Armat Arleta Prylowski, twoim zaufanym dostawcą innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie tworzyw sztucznych dla budownictwa. Nasza historia rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to z pasji do ekologii i zrównoważonego rozwoju, wkroczyliśmy na ścieżkę recyklingu tworzyw sztucznych. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Z siedzibą w malowniczych Wilczkowicach Górnych, zbudowaliśmy solidną markę, która jest synonimem jakości i innowacyjności. Nasze produkty, takie jak folie budowlane Matfol FB, dachowe Matrix, czy paroizolacyjne Matfol PI, to tylko część szerokiego asortymentu, który oferujemy. Dbamy o to, by nasze izolacje fundamentów, siatki z włókna szklanego do dociepleń, taśmy do łączenia folii i pozostałe materiały spełniały najwyższe standardy.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty z regranulatów nie tylko przyczyniają się do ochrony środowiska, ale również stanowią konkurencyjną przewagę na rynku. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie klientów nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Nasza międzynarodowa obecność jest dowodem na to, że jakość i odpowiedzialność ekologiczna idą w parze z sukcesem komercyjnym.

Nasza misja to zapewnienie całkowitego zadowolenia każdego klienta. Wierzymy, że kluczem do tego jest nie tylko doskonały produkt, ale również profesjonalna i doświadczona obsługa. Nasz zespół zawsze służy pomocą, przypomina o niedoborach towarowych i informuje o zmianach na rynku, aby nasi klienci zawsze byli o krok przed konkurencją.

W Armat Arleta Prylowski stawiamy na transparentność i otwartość w relacjach z naszymi partnerami. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym wysiłkom możemy budować lepszą przyszłość dla nas wszystkich. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się wyjątkowymi produktami i usługami, które oferujemy.

Armat Arleta Prylowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Armat Arleta Prylowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Armat Arleta Prylowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Armat Arleta Prylowski

Siedziba główna

Armat Arleta Prylowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Armat Arleta Prylowski - oferty archiwalne

  • Operator maszyn

    Armat Arleta Prylowski
    • Wilczkowice Górne
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      cv

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik fizyczny

      praca fizyczna

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
  • Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

      cv praca fizyczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Wilczkowicach Górnych