Premiumdruk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Czy to Twoja firma?

Premiumdruk sp. z o.o. Sp.K. praca

Wilcza Góra

Drukarnia PREMIUMDRUK jest firmą rodzinną działającą na rynku opakowaniowym od ponad 35 lat wykonując wysoko przetworzone opakowania. Siłą napędową naszego rozwoju są nieustanne wyzwania, które podejmujemy. Słuchamy uważnie klientów występując naprzeciw im potrzebom. Dobre relacje, nowoczesna technologia, jakość i innowacyjność to klucz do osiągnięcia zadowolenia klienta.

Premiumdruk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing it (informatyka) produkcja / przemysł

Oferty pracy Premiumdruk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Premiumdruk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Parking
  • Program poleceń pracowników

Mapa Premiumdruk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Siedziba główna

Premiumdruk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Premiumdruk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. - oferty archiwalne

  • Programista .Net

    • Wilcza Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Projektowanie, tworzenie i rozwój oprogramowania opartego na technologii .NET,
      • Przygotowanie i przeprowadzenie testów wewnętrznych tworzonych rozwiązań,
      • Projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych wykorzystując platformę XAMARIN,
      • Projektowanie i tworzenie aplikacji desktopowych wykorzystując WPF,
      • Projektowanie i rozwój struktury bazy danych opartych na MS SQL Server
      • Utrzymanie oraz rozwój oprogramowania,
      • Tworzenie dokumentacji technicznej,

      Wymagania

      • Znajomość technologii .NET, Visual Studnio. C#
      • Wykształcenie wyższe w kierunku informatyka lub pokrewne
      • Podstawowa znajomość EntityFramework
      • Dobra znajomość języka SQL i bazy danych Microsoft SQL Server
      • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
      • Odpowiedzialność za powierzone zadania

      Oferujemy

      • Długoterminową współpracę,
      • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, B2B
      • Wpływ na kształt budowanych rozwiązań

Pracodawcy w Wilczej Górze