ZAKŁAD BUDOWY MASZYN I SYSTEMÓW STEROWANIA MGR INŻ. MARIUSZ KUCZMIERCZYK

Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD BUDOWY MASZYN I SYSTEMÓW STEROWANIA MGR INŻ. MARIUSZ KUCZMIERCZYK praca

Wilamowice

Zakład Budowy Maszyn i Systemów Sterowania Mariusz Kuczmierczyk zajmuje się budową nowych maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych .Naszą specjalnością jest projektowanie i konstruowanie narzędzi do wytłaczania profil z tworzyw sztucznych oraz budowa urządzeń specjalnych pod zamówienie indywidualne klienta. Firma Zakład Budowy Maszyn istnieje od 2000r. znajduje się w województwie śląskim okolice Bielska-Białej.

ZAKŁAD BUDOWY MASZYN I SYSTEMÓW STEROWANIA MGR INŻ. MARIUSZ KUCZMIERCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Wilamowice
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD BUDOWY MASZYN I SYSTEMÓW STEROWANIA MGR INŻ. MARIUSZ KUCZMIERCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD BUDOWY MASZYN I SYSTEMÓW STEROWANIA MGR INŻ. MARIUSZ KUCZMIERCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD BUDOWY MASZYN I SYSTEMÓW STEROWANIA MGR INŻ. MARIUSZ KUCZMIERCZYK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Kęty
  4. Czechowice-Dziedzice
  5. Libiąż
  6. Bielsko-Biała
  7. Kraków
  8. Gdańsk
  9. Łódź
  10. Jedrzejów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZAKŁAD BUDOWY MASZYN I SYSTEMÓW STEROWANIA MGR INŻ. MARIUSZ KUCZMIERCZYK - oferty archiwalne

  • OPERATOR CNC - FREZER

    • Wilamowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 000-6 000 zł / mies.
    • Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Operator CNC - Frezer

      Miejsce pracy:

      Stara Wieś /okolice Bielska-Białej

      Zakres obowiązków

      • obsługa i programowanie obrabiarek CNC FREZER - (HEIDENHAIN, HAAS),
      • wykonywanie elementów zgodnie z projektem technicznym,
      • współpraca z technologami/programistami,
      • utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • doświadczenie na podobnym stanowisku - operator CNC / frezer,
      • wykształcenie minimum zawodowe,
      • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
      • znajomość zasad skrawania,
      • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
      • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
      • dokładność, rzetelność, sumienność.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • pracę w systemie 2 zmianowym,
      • możliwości szkoleń,
      • wynagrodzeńe uzależnione od stopnia kwalifikacji.

Pracodawcy w Wilamowicach