Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Zakład Handlowo-Usługowy Zbigniew Rosner

Zakład lakierniczy

Oferty pracy Zakład Handlowo Usługowy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Pomocnik lakiernika samochodowego
Zawód: lakiernik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Bielsko-Biała
Szczegóły

Firma z okolic Bielska zatrudni pracownika na stanowisko Pomocnik lakiernika samochodowego.

Nie wymagamy doświadczenia, liczą się chęci do pracy!

Zakres obowiązków
  • szlifowanie, szpachlowanie i przygotowywanie powierzchni do lakierowania
  • dobór odpowiedniej technologii oraz materiałów
  • dbałość o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia
  • przestrzeganie obowiązujących standardów wewnętrznych i zewnętrznych
Wymagania
  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Adres

Latosińskiego 5a
43-330 Wilamowice
województwo śląskie
powiat bielski
gmina Wilamowice

Adres do doręczeń

Dodatkowe informacje

NIP: 9371017962
REGON: 072421748

Profil działalności:

  • 45.19.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.11.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 05-05-1992
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Wilamowice