Przychodnia Lekarska Eskulap

Czy to Twoja firma?

Przychodnia Lekarska Eskulap praca

Wierzchowo

W sercu Wierzchowa, przy ulicy Długiej 43, znajduje się miejsce, gdzie zdrowie i dobrostan naszych pacjentów stają się priorytetem – Przychodnia Lekarska Eskulap. Jesteśmy dumni, że możemy służyć mieszkańcom naszej społeczności, oferując kompleksowe usługi w ramach podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistyczną rehabilitację ambulatoryjną.

Nasza przychodnia to nie tylko mury i sprzęt medyczny, to przede wszystkim zespół wykwalifikowanych specjalistów – lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów i położnych, którzy każdego dnia z pasją i zaangażowaniem dbają o zdrowie naszych pacjentów. Rozumiemy, jak ważny jest łatwy dostęp do opieki zdrowotnej, dlatego zapewniamy możliwość telefonicznej rezerwacji wizyt, aby każdy mógł skorzystać z naszych usług w dogodnym dla siebie terminie.

Chociaż Przychodnia Lekarska Eskulap nie posiada jeszcze opinii, co może być odbiciem naszej świeżości na rynku, nieustannie pracujemy nad tym, by nasze usługi spełniały najwyższe standardy. Jesteśmy przekonani, że z czasem pacjenci docenią nasze zaangażowanie w zapewnienie im najlepszej możliwej opieki.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług medycznych, od konsultacji lekarskich, przez zabiegi rehabilitacyjne, po wsparcie pielęgniarskie i położnicze. Wszystko to w atmosferze zrozumienia i empatii, bo wierzymy, że troska o pacjenta to podstawa skutecznego leczenia.

W Przychodni Lekarskiej Eskulap każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, a jego potrzeby są dla nas najważniejsze. Zapraszamy do odwiedzenia nas i doświadczenia profesjonalnej opieki, która jest naszym znakiem rozpoznawczym. Razem dbajmy o zdrowie – bo przecież to ono jest najważniejsze.

Przychodnia Lekarska Eskulap najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lekarz Wierzchowo
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przychodnia Lekarska Eskulap

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przychodnia Lekarska Eskulap

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przychodnia Lekarska Eskulap

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przychodnia Lekarska Eskulap - oferty archiwalne

  • Lekarz rodzinny POZ

    • Wierzchowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Przychodnia Lekarska POZ „Eskulap” w Wierzchowie (powiat drawski, zachodniopomorskie) podejmie współpracę z lekarzem do POZ.

      Forma zatrudnienia jest dowolna, zależna od potrzeby kandydata.

      Wymiar zatrudnienia – (5-6 godzin dziennie) do uzgodnienia –

      Atrakcyjne wynagrodzenie (150 – 200 zł) – do uzgodnienia.

      Praca od grudnia 2021 lub stycznia 2022

      Przychodnia jest w pełni skomputeryzowana, posiadamy program SOMED, możliwość drukowania recept, skierowań, prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej.

      Dodatkowo ofercie bezpłatne mieszkanie oraz pomoc przy przeprowadzce.

      Jeżeli oferta jest interesująca proszę o kontakt – 698-230-481 lub

      e-mail:szewczyk@epoczta.pl

      Zakres obowiązków

      • Do omówienia na rozmowie z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wymagane jest pełne PWZ

      Oferujemy

      • Mieszkanie do wyboru: na wsi/w mieście

  • Lekarz pediatra

    • 150-200 zł / godz.

    • Przychodnia Lekarska POZ „Eskulap” w Wierzchowie (powiat drawski, zachodniopomorskie) podejmie współpracę z lekarzem pediatrą do POZ.

      Proszę o kontakt – 698-230-481 lub

      Wymagania

      • Wymagane pełne PWZ

      Oferujemy

      • Mieszkania do wyboru: na wsi/ w mieście

Pracodawcy w Wierzchowie