AAB Armanowski Spółka Jawna

Sprzedaż detaliczna prowadzona przez Internet sprzętu służącego głównie do chłodzenia i wyciszania PC oraz laptopów.
AAB Armanowski Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy AAB Armanowski Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AAB Armanowski Spółka Jawna

Wybrane oferty innych pracodawców

AAB Armanowski Spółka Jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AAB Armanowski Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Informatyk/specjalista ds sprzedaży internetowej

    • Wieluń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      publikowanie i tworzenie opisów, zdjęć do ofert na portalach sprzedażowych, monitorowanie i dbanie o jakość dodawanych ofert

      Wymagania

      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: dokładność i staranność, samodzielność i odpowiedzialność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wieluniu