Czy to Twoja firma?

MEDYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Wieluń
MEDYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Wieluń
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy MEDYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MEDYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MEDYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    MEDYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Wieluń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 300 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      rejestracja pacjentów, przyjmowanie telefonów, praca przy komputerze

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: umiejetność obsługi komputera, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wieluniu