Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej w Wieleniu praca

Wieleń

W sercu Wielkopolski, w malowniczym mieście Wieleń, od 1993 roku troszczymy się o dobro i komfort naszych mieszkańców w Zespole Domów Pomocy Społecznej. Jako publiczna placówka, z dumą pełnimy misję zapewnienia wsparcia i opieki osobom starszym, przewlekle chorym, a także dorosłym niepełnosprawnym intelektualnie i fizycznie. Nasza działalność jest wyrazem głębokiego zaangażowania i empatii, które wynikają z wartości przekazywanych przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi, prowadzące nasz ośrodek.

Nasza oferta to nie tylko miejsca w przestronnych i komfortowo wyposażonych budynkach, ale przede wszystkim całodobowa opieka medyczna, profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne oraz wsparcie psychologiczne i socjalne. Rozumiemy, jak ważna jest wszechstronna opieka, dlatego zapewniamy również zajęcia terapeutyczno-rekreacyjne, posługi religijne oraz usługi fryzjerskie, krawieckie i pralnicze. Do dyspozycji naszych mieszkańców są również warsztaty naprawcze, które umożliwiają aktywne spędzanie czasu i rozwijanie pasji.

Jesteśmy dumni z naszego zaplecza medycznego i rehabilitacyjnego, które pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasza pozycja na rynku została wielokrotnie potwierdzona, co odzwierciedlają otrzymane certyfikaty ISO i IQNet. To dla nas znak, że nasza praca i zaangażowanie w jakość usług są doceniane zarówno przez mieszkańców, jak i przez ekspertów z branży.

Nasza przewaga konkurencyjna tkwi w unikalnym połączeniu profesjonalizmu i domowej atmosfery. Kompleks sześciu budynków z udogodnieniami dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową jest otoczony zabytkowym parkiem z alejami spacerowymi i sadzawką, co sprzyja wypoczynkowi i integracji naszych mieszkańców.

W Zespole Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu każdy dzień to nowa okazja, by okazać troskę i zrozumienie dla potrzeb naszych mieszkańców. Zapraszamy do poznania naszej historii, wartości i oferty, a przede wszystkim do doświadczenia wyjątkowej atmosfery naszego ośrodka, gdzie każdy czuje się jak w domu.

Dom Pomocy Społecznej w Wieleniu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej w Wieleniu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej w Wieleniu

Mapa Dom Pomocy Społecznej w Wieleniu

Siedziba główna

Dom Pomocy Społecznej w Wieleniu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Pomocy Społecznej w Wieleniu - oferty archiwalne

  • Instruktor ds. kulturalno - oświatowych

    Dom Pomocy Społecznej w Wieleniu
    • Wieleń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - organizowanie imprez okolicznościowych, wczasów, wycieczek, biwaków itp.,
      - organizowanie i prowadzenie amatorskiego ruchu artystycznego mieszkańców,
      - organizowanie zajęć kulinarnych i informatycznych,
      - animacja czasu wolnego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: terapia zajęciowa, pomaturalne/policealne, kierunek: terapia zajęciowa
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku. Doświadczenie zawodowe mile widziane. Dodatkowe umiejętności: znajomość systemu Windows oraz pakietu Office. Zdolności plastyczne, manualne i muzyczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pokojowa

    • Wieleń

      - utrzymywanie należytej czystości i estetyki pomieszczeń w Domu Pomocy Społecznej

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca na II zmiany: I zmiana od 07:00 do 15:00 II zmiana od 15:00 do 23:00

Pracodawcy w Wieleniu